mail_1-600x400

21 możliwości reklamy w internecie – AdBook 2018

Gdzie najlepiej reklamować swój biznes?

Dzisiaj rekomendacja z zakresu marketingu internetowego! Darmowy poradnik marketingu w internecie AdBook 2018. Wielu z nas prowadzi swoje własne micro lub małe firmy. Nie zawsze mamy szansę i czas, by skupić się na tym co istotne na równi z naszą pracą – mianowicie pozyskiwaniu nowych klientów! W wielu branżach sprawdza się najprostszy system rekomendacji, ale o to szczególnie trudno na początku drogi. Bywa też, że ma to swój kres.

Dlatego polecam Wam pobranie darmowego poradnika z marketingu internetowego. AdBook 2018 to zbiór najważniejszych kanałów komunikacji – w większości przypadków, przy wykorzystaniu wyszukiwarki i narzędzi Google. Gdzie obecnie ludzie szukają produktów, usług czy rekomendacji? No pewnie! Właśnie u wujka Google. 🙂

Co w środku?

Na 50 stronach darmowego poradnika dowiemy się, czym jest Google AdWords (temat najszerzej opisany spośród wszystkich), gdzie można zbierać dane do remarketingu, jakie są rodzaje wyników wyszukiwania i mnóstwo innych możliwości oraz wiedzy na temat pozycjonowania własnych witryn i e-sklepów. Fajne jest też to, że mnóstwo z tych narzędzi Google oferuje całkowicie za darmo. Oczywiście wiele możliwości otwiera się dopiero po zainwestowaniu pewnego budżetu, ale możemy próbować sami. Narzędzia mają fajną analitykę, więc cały czas widzimy co przynosi jakie efekty.

Kto, po co i dlaczego?

Za stworzenie poradnika AdBook 2018 odpowiada agencja Verseo. Jedna z największych firm zajmujących się SEO i SEM w Polsce. Mają też status Google Partner Premier, więc pewnie wiedzą o czym mówią. Zresztą sprawdźcie sami. Ja o zdecydowanej większości narzędzi już czytałam i nawet korzystałam, ale warto sobie przypomnieć to i owo. Faktycznie od środowiska Google nie ma ucieczki, jeżeli chcemy się sensownie rozwijać. Dlatego nie wolno zaniedbać tego tematu. W wielu branżach mamy obecnie świetny rynek, ale warto budować i poszerzać kontakty, mając na uwadze przyszłość.

Na koniec kilka ciekawych danych z Adbooka:

> 96% polskich internautów jest w zasięgu Sieci Reklamowej Google.

> 95% aplikacji mobilnych jest porzucanych już po pierwszym miesiącu.

> 60% apek w ogóle nie zostało nigdy pobranych.

> 86% czasu jaki spędzamy w smartfonach odbywa się w apkach.

Chcecie więcej? AdBook jest dostępny pod tym linkiem

Wpis we współpracy z Verseo

Comments

comments