kaboompics_Elegant workspace with Macbook, iPhone, business cards and notebooks

Colour.me – drukuj firmowe grafiki, zarabiaj na swoich projektach!

Wyobraź sobie, że idziesz na spotkanie networkingowe. W takiej sytuacji nie może zabraknąć firmowych wizytówek. Tylko gdzie je zamówić? Dzięki nowoczesnej platformie Colour.me możesz wydrukować gotowy projekt. W ten sposób zamówisz wizytówki lub inny projekt graficzny firmy niemalże od ręki, bez szukania grafika, ustaleń, wypełniania briefu.

Marketplace stwarza też szansę uzyskania dochodu pasywnego grafikom, którzy zarabiają 10% od sprzedanego projektu, bez narzucania liczby projektów ani terminów. Dajesz z siebie tyle, ile możesz i cieszysz się dochodem pasywnym.

Wszyscy spece od biznesu mówią – automatyzuj

Jeśli czytasz artykuły coachów biznesowych, wszyscy powtarzają: automatyzuj, nie utrudniaj klientowi zakupu, często w parze z taką strategią idzie niższa cena. Colour.me idzie z tym duchem. To marketplace dla grafików (którzy mogą tu pasywnie zarabiać na swoich projektach) i przedsiębiorców (którzy mogą tu wydrukować gotowe projekty graficzne: od wizytówek, przez plakaty, banery, stojaki reklamowe po zaproszenia, teczki, koperty, torby reklamowe, etc). Wydrukowane projekty otrzymasz w darmowej przesyłce.

Współpraca z grafikiem ma swoje zalety, możesz przesuwać logo odrobinę w prawo, w lewo, dokładnie określić swoje preferencje, ale jeśli nie masz wizji, zależy ci na czasie i zaopatrzeniu się w wizytówki przed niespodziewanym spotkaniem networkingowym, możesz niemal od ręki wydrukować gotowy projekt, który ekspresowo otrzymasz pocztą na wskazany adres.

Choć w tworzeniu projektów graficznych czynnik ludzki jest bardzo ważny i nie wyobrażam sobie, żeby komunikację przejęły boty (chociaż kto wie?), fajnie jest mieć wybór, na ile chcemy wdawać się w szczegóły. W ramach Colour.me istnieje możliwość nawiązania współpracy z grafikiem, którego projekty cię zachwyciły i spersonalizowania projektów graficznych lub szybkiego zamówienia gotowego projektu dla twojego biznesu.

Colour.me – źródło dochodu pasywnego dla grafików

Początkowo projekty tworzyli graficy z Colour.me, a teraz w związku z rozwojem, otwierają się na projekty z zewnątrz. Wiesz, co cieszy się powodzeniem u twoich klientów? Masz szansę nie tylko zaistnieć w świadomości nowych odbiorców, ale też czerpać 10% dochodu pasywnego ze swoich projektów, gdy dojdzie do transakcji. Dodajesz tyle projektów, ile chcesz i kiedy chcesz, nie płacisz za dodanie projektu do bazy i w każdej chwili możesz je usunąć i zrezygnować z zarabiania przez Colour.me;

Pamiętaj, że klienci kupują oczami, a każdy biznes z sieci prędzej czy później wyjdzie do świata realnego, na przykład w postaci stoiska podczas eventu dla przedsiębiorców, kiedy nieodzowny okaże się stojak reklamowy. Wysyłasz klientowi e-sklepu kolejną przesyłkę? Zamieść bilecik prezentowy i doceń jego lojalność. Na co dzień pracujesz w biurze coworkingowym? Firmowa teczka, notes przyciągną uwagę innych i będą pretekstem do rozmowy, może w ten sposób zdobędziesz nowego klienta? Zostaw po sobie coś więcej niż dobre wrażenie.

Zapoznaj się z projektami graficznymi dla przedsiębiorców i firm lub dodaj swoje projekty na https://colour.me/

Wpis we współpracy z Colour.me

Marta Szyszko

Comments

comments