Glasses woman saving on eyewear showing piggy bank smiling happy. Young casual professional business woman holding savings from glasses sale. Young mixed race Caucasian / Asian Chinese female model.

Darmowe konto bankowe a do tego nagrody? To możliwe!

Banki posiadają aktualnie bardzo szeroką ofertę kont osobistych. Starają się generować coraz to nowe i atrakcyjne produkty, bowiem zależy im na zdobywaniu klientów. Oprócz świetnych warunków, oferują również prezenty. Najczęściej są to vouchery albo bony podarunkowe. Jak zatem korzystać z takich promocji i nie żałować?

W ofertach kont osobistych często pojawia się informacja, że prowadzenie danego rachunku nic nie kosztuje. I najczęściej tak jest, ale dopiero wtedy, kiedy spełnimy określone w umowie warunki. Nie są one ciężkie do spełnienia. Najczęściej chodzi o zapewnienie wpływów na konto, czy wykonanie kilku płatności bezgotówkowych. Osoby skuszone atrakcyjnymi promocjami, posiadające wiele kont, muszą jednak na to uważać. Często nie spełnienie danego warunku grozi naliczeniem opłaty. Dobrze jest więc ustanowić sobie przypomnienie np. na telefonie, dzięki któremu będziemy pamiętać o wszystkich wymaganych płatnościach.

Nagrody za założenie konta?

Jakiś czas temu banki zaczęły nagradzać swoich klientów za zakładanie kont osobistych. Na początku były to nagrody rzeczowe, takie jak słuchawki, głośniki, a nawet tablety. Obecnie są to raczej vouchery i bony podarunkowe. Można więc oprócz świetnego konta zyskać również dodatkową gotówkę do wydania w znanych sieciówkach. Oczywiście nie dostaniemy prezentu za samo założenie konta. Większość promocji wymaga dodatkowego zalogowania się w bankowości internetowej lub mobilnej danego banku, wykonania określonej ilość transakcji, czy zapewnienia wpływów. Są to standardowe czynności jakie się wykonuje posiadając konto. Nie powinno więc być problemów ze spełnieniem wymogów.

Innym rodzajem nagrody oferowanej przez banki jest podwyższone oprocentowanie produktów oszczędnościowych. Aktualne stopy procentowe nie są zbyt wysokie, dlatego korzystanie z takich okazji może nam się zdecydowanie opłacić.

Kolejną ciekawą rzeczą jaką oferują banki jest system moneyback. Jest to system dzięki, któremu możemy uzyskać częściowy zwrot środków za zakupy opłacone bezgotówkowo. Jest to świetna opcja dla osób, które nie noszą przy sobie gotówki i wszystkie zakupy opłacają kartą. Mogą dostać za to spory zwrot.

O promocyjnych konta bankowych dowiesz się więcej odwiedzając oszczednoscionline.pl/konta-osobiste.

Materiał partnera portalu

Comments

comments