darmowe szablony Wordpress. org

Dlaczego nie zamieniłabym szablonu WordPressa na żaden inny?

Wszystkie moje blogi postawione są na szablonie WordPressa. Mimo niedawnych problemów technicznych, nie zamieniłabym go na żaden inny, no chyba że na inny szablon WordPressa! Dlaczego WordPress skradł moje serce i jestem mu wierna od lat?

Jest za darmo

Próbując nadać swoim blogom profesjonalizmu, zrobiłam mały research cenowy, rozważając zamówienie strony u profesjonalisty. Profesjonalista cenił się na tyle, że pomysł zarzuciłam i dziś wiem, że to była trafiona decyzja!

Niczego mu nie brakuje

Darmowe skórki dostępne na WordPress.org są nowoczesne, bajeranckie, jest z czego wybierać i szybko można dostosować je do swoich potrzeb.

Można zamienić na lepszy model

A jak zapragniesz zmian, nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać nowocześniejszego szablonu. Nie generuje wydatków, nie męczysz się z szablonem, który wyszedł z obiegu, tylko dlatego, że kosztował sporo.

Łatwy w obsłudze

Gdy raz nauczysz się go obsługiwać lub poszukasz stosownych informacji w sieci, nie będziesz musiała zatrudniać informatyka, żeby dodawać banery, linki, wtyczki, etc.

Czasem się psuje, ale to nie szkodzi

Jak wcześniej wspomniałam, miałam małą awarię, bo nie chciało mi się robić aktualizacji i nowa skórka zawiesiła system. Było trochę strachu, informatyk musiał nanosić poprawki na bazę danych, bo szkody okazały się dotkliwe. I  mimo tego nadprogramowego wydatku, oszczędziłam przez cały czas blogowania sporo kasy, dzięki samodzielności, jaką daje darmowy szablon WordPressa.

A ty, zleciłaś zaprojektowanie szablonu od zera czy pracujesz na WordPressie?

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments

  • Swego czasu miałam stronę postawioną na WordPressie i niestety nie zrobił na mnie dużego wrażenia. Co więcej, z niektórymi jego funkcjonalnościami (a może ich brakiem) się umęczyłam… Ale teraz widzę, że naprawdę fajne stronki powstają z pomocą WordPressa, więc kto wie, może się jeszcze do niego przekonam 🙂

  • Kobieta w e-biznesie

    A Twój blog jest postawiony na jakieś gotowej skórce do moderowania, czy od zera tworzony? Idzie do przodu WordPress 🙂

    • Tak, do wszystkich swoich stron korzystam z gotowych platform do tworzenia stron.

  • Dla mnie WordPress to rewelacja! Odkryłam go już jakiś czas temu, przypadkiem i zakochałam się bez pamięci. Mogę wręcz powiedzieć, że zmienił moje życie 😉 Minus jest tylko jeden – z taką przyjemnością produkuję kolejne stronki, że potem nie mam już czasu regularnie wypełniać ich treścią!

  • Kobieta w e-biznesie

    ha,ha,ha, coś w tym jest;)