inwestycja w złoto

Dlaczego warto inwestować w złoto? Konkurs – do wygrania srebrna moneta lokacyjna (zakończony)

Jaki jest jeden z sekretów ludzi zamożnych? Nie wydają wszystkiego, co zarabiają. Część pieniędzy przeznaczają na inwestycje, które pozwalają im pomnażać majątek, stanowią zabezpieczenie na czarną godzinę lub na niepewną emeryturę. Drugorzędne znaczenie ma to, ile zarabiasz – czy średnią krajową, a może jej dziesięciokrotność, bo inwestowanie wymaga wyrobienia odpowiedniego nawyku. Ludzie z pozoru zamożni, często popadają w tarapaty finansowe.

W co warto inwestować?

Jeśli jeszcze nie inwestujesz swoich oszczędności, na pewno zastanawiasz się, jak bezpiecznie je ulokować. Złoto jest odporne na inflację w przeciwieństwie do papierowych pieniędzy lub oszczędności trzymanych na koncie bez oprocentowania. Nie traci na wartości, mimo upływu lat. Sto lat temu można było kupić dobry samochód za 1000 dolarów, które miały wartość 20 uncji złota. Dziś ekskluzywny samochód nadal kupimy za 20 uncji złota, ale za 1000 dolarów ciężko kupić nawet używane auto.

Gdzie kupować złoto?

Inwestowanie w złoto jest prostsze, niż myślisz. Inwestuj w złoto dogodne kwoty na portalu Goldsaver.pl, którego dostawcą jest lider na polskim rynku złota – Mennica Wrocławska.

Jednouncjowa sztabka – cel inwestycji

Serwis Goldsaver sprzedaje jednouncjowe sztabki złota, jest to najbardziej opłacalna i popularna na świecie forma inwestowania w złoto. Jej wartość wynosi 5 tysięcy złotych, ale nie musisz przelewać całej kwoty od razu. Minimalna kwota inwestycji to 10 zł. Możesz regularnie oszczędzać na całą sztabkę, tyle czasu, ile potrzebujesz, a jeśli chcesz odzyskać pieniądze, w każdej chwili możesz sprzedać złoto i wycofać się z inwestycji.

Elastyczność inwestycji

Nawet, jeśli w danym miesiącu możesz przeznaczyć niewielkie kwoty na złoto, nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to regularnie. Zarobki przedsiębiorcy są nieprzewidywalne, dlatego brak konieczności podawania stałej kwoty inwestycji, jak w przypadku kont oszczędnościowych, motywuje do regularnego oszczędzania, pozostawiając swobodę i elastyczność.

Co zrobić ze sztabkami złota?

Po uzbieraniu kwoty sztabki, możesz odebrać złoto w Mennicy Wrocławskiej lub od kuriera, który dostarczy ci ją na wskazany adres. Co z nią zrobić? Możesz przykładowo podarować ją komuś w prezencie. Jeśli nie chcesz odbierać sztabek złota, serwis umożliwia przechowywanie ich w Mennicy Wrocławskiej.

goldsaver_infografika_3

Konkurs z Goldsaver.pl – do wygrania srebrna moneta lokacyjna – zakończony

Mam dla Was wspaniałą nagrodę ufundowaną przez sklep Goldsaver.pl – srebrną monetę lokacyjną o wartości na dzień dzisiejszy ok. 50 zł, która może stać się początkiem budowania finansowego imperium, zalążkiem finansowej niezależności lub miłym upominkiem.

srebrna moneta lokacyjna

Co musisz zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedz na 3 pytania konkursowe w komentarzu pod tym postem i zostaw swój e-mail;

Pytania konkursowe

  1. Ile gram złota jest w jednej uncji?
  2. Czym różni się inwestowanie od oszczędzania?
  3. Jaki jest według ciebie najlepszy sposób oszczędzania pieniędzy?

Konkurs trwa od 25 sierpnia 2016 do 2 września 2016, zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w komentarzu pod tym wpisem i poinformowany mailowo o wygranej;

Udział w konkursie mogą wziąć udział czytelnicy, którzy mieszkają na terenie Polski;

Zapoznaj się z regulaminem: http://goldsaver.projekty-nuorder.pl/Goldsaver_regulamin%20konkursu.pdf

Powodzenia!

Marta Szyszko

Fundatorem nagrody jest portal Goldsaver. pl – sprzedający jednouncjowe sztabki złota od renomowanych producentów, o próbie 999,9

Comments

comments