inspiracja_naklejka_na_drzwi_02_1892

Fototapety, fotoobrazy, a może fotonaklejki-które rozwiązanie sprawdzi się w twojej firmie?

Fototapety, fotoobrazy i fotonaklejki to rozwiązania, które pozwolą stworzyć nastrój w twojej firmie niedużym kosztem. Czym różnią się poszczególne rozwiązania i które sprawdzi się w twojej firmie?

Fototapeta to rozwiązanie, które całkowicie zmienia charakter pomieszczenia. Zajmuje całą ścianę. Możemy stworzyć w nim sielski nastrój, wybierając relaksujący pejzaż lub wręcz przeciwnie, dodać energii pracownikom, decydując się na zdjęcie kawy. Wybór zdjęcia zależy od branży, a także od wartości, które reprezentuje nasza firma. Czy jest to zdrowie, relaks, a może efektywność i energia?

inspiracja_tapeta_kawiarnia_01_9226

https://dekoracje.foto4u.pl/fototapeta.html

Z kolei fotoobrazy na płótnie możemy powiesić na ścianie i w dowolnej chwili zdjąć. Stanowią urozmaicenie aranżacji biura, ale nie odmieniają całkowicie wnętrza. Możemy zdecydować się na abstrakcyjny projekt, który pobudza kreatywne myślenie i stwarza pozytywny nastrój lub na zdjęcie związane tematycznie z naszym biznesem, np. kobietę relaksującą się w SPA, fantazyjną fryzurę, która urozmaici wnętrze salonu fryzjerskiego.

fotoobraz

https://dekoracje.foto4u.pl/fotoobrazy.html

Fotonaklejki pozwolą odmienić wnętrze i stworzyć w nim nastrój niedużym kosztem. Wystarczy okleić drzwi zdjęciem schodów prowadzących do lasu, by klienci byli miło zaskoczeni, poczuli się zrelaksowani i nigdy nie zapomnieli wizyty w naszej firmie. Fotonaklejkami możemy też okleić szafkę, szafę na okrycia wierzchnie, nadając zwykłym meblom niepowtarzalny charakter i dając im drugie życie.

inspiracja_naklejka_na_drzwi_02_1892

https://dekoracje.foto4u.pl/naklejka.html

W Foto4u.pl https://dekoracje.foto4u.pl/ możesz wybierać spośród bogatej bazy zdjęć lub zlecić wydruk własnego zdjęcia. Aranżacja twojego biura, salonu SPA czy kawiarni jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy złożyć zamówienie online, a kurier dostarczy je pod wskazany adres. Jeśli znudzi ci się konkretne rozwiązanie, możesz zmienić wystrój wnętrz. Jeśli zmienisz branżę, w której działasz jako przedsiębiorca, łatwo podkreślisz jej specyfikę bez gruntownego, kosztownego remontu.

Comments

comments