gdzie szukać zleceń

Gdzie szukać zleceń copywriterskich? 4 sprawdzone miejsca w sieci

Serwisy z ogłoszeniami zleceń copywirterskich nie mają dobrej sławy, nie należy jednak wrzucać ich wszystkich do jednego worka. Choć pewne portale omijam szerokim łukiem, są takie, które przeglądam regularnie i przekonałam się, że można na nich znaleźć odpowiadające naszym gustom zlecenie i ustalić racjonalną stawkę. Jeśli od dłuższego czasu bezowocnie czekasz aż ktoś złoży ci propozycję współpracy copywirterskiej, sama wyjdź z inicjatywą!

Mamopracuj.pl

mamopracuj.pl

mamopracuj.pl

Mamopracuj.pl oferuje pracę elastyczną, która umożliwi kobietom bezstresowe łączenie obowiązków rodzinnych ze spełnianiem swoich ambicji na rynku pracy. To w wyselekcjonowanych przez Joannę i Agnieszkę propozycjach, znalazłam kilka lat temu stałe zlecenie, które po drodze rozrosło się i nie raz ratuje budżet mojej firmy. Nie spoczęłam na laurach i cały czas wysyłam CV, gdy pojawi się interesujący anons. Na Mamopracuj mogą też próbować sił graficzki, lektorki.

Jopillo.com

jopillo.com

jopillo.com

Moja znajomość z autorką Jopillo.com zaczęła się od przeprowadzenia z nią wywiadu na ten blog. Wkrótce dodałam zgłoszenia swoich propozycji zleceń i raz nawet doszło do rozmów z klientem. Jeśli chcesz dodać swoje usługi, opisz je dokładnie, wyceń i nie bądź zbyt skromna – im więcej propozycji na szczegółowe zlecenie zostawisz (np. teksty na stronę, opisy o mnie, teksty blogowe, prowadzenie fanpage), tym większa szansa, że ktoś cię złowi. Jeśli potrzebujesz szczegółowych wskazówek, które zwiększą twoją szansę na zdobycie zlecenia, skontaktuj się z autorką Jopillo.

Useme.eu

useme.eu

useme.eu

Useme.eu to serwis, w którym możecie szukać zleceń w konkretnych kategoriach. Podajecie propozycję cenową, ale jest ona widoczna tylko dla zleceniodawcy, by uniknąć konkurowania stawkami. To też platforma dla freelancerów bez działalności gospodarczej, gdzie łatwo mogą wystawić umowę o dzieło.

Grupa na Facebooku – Zlecenia dla freelancerów – copywriterów

pixabay.com

pixabay.com

Po akceptacji naszego zaproszenia, możemy wysyłać propozycje stawek klientom na mail. Jest spora konkurencja, ale gdy poszukiwany jest copywriter o konkretnym doświadczeniu, można się wybić.

Marta Szyszko

Gdzie szukacie zleceń dla copywriterów?

Comments

comments