koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem-do pracy, na prezent i na spacer

Wiesz co lubię w zawodzie freelancera? To, że mogę być sobą. Dowolnie żonglować zadaniami, wybierać współprace, które mnie samą przekonują, pracować w domu, z laptopem na kolanach i ubierać się na luzie. Koszulki z nadrukiem z pewnością pozwolą każdej freelancerce wyrazić swoją osobowość.

Nie lubię myśleć o życiu w kategoriach tego, czego mi już w nim nie wypada z racji wieku. Chcę czuć się swobodnie. Chcę być postrzegana jako…

koszulki z nadrukiem

W sklepie Printlander nie musisz decydować się na gotowy wzór, możesz też nanieść na T-shirt logo swojej firmy z chwytliwym hasłem. Wizytówki to przeżytek. Na spotkania networkingowe noś koszulki z nadrukiem. To świetny pretekst do nawiązania rozmowy, a jeśli ktoś zaprosił cię na płatne warsztaty dla blogerów, unikniesz krępujących pytań: „A ty, jakiego bloga prowadzisz?”

Szukasz pomysłu na prezent? Wybierz koszulki z nadrukiem

Śmieszne koszulki z nadrukiem ucieszą każdego, kto ma dość niepraktycznych i pozbawionych duszy prezentów. Ich zaletą jest też cena, jeśli dysponujesz niewielkim budżetem na prezent, możesz nadrobić śmieszną sentencją i wykazać się tym, jak dobrze znasz obdarowywaną osobę.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, który nie zabierze ci zbyt wiele czasu, zamów koszulki z nadrukami dla drugiej połówki, mamy, taty, brata, siostry  czy przyjaciółki. Zakupów dokonasz wygodnie online, unikniesz kolejek i przedświątecznej gorączki. Nie znam osoby, która nie ucieszyłaby się z tak praktycznego prezentu, o ile oczywiście dobrze dobierzesz nadruk do czyjegoś poczucia humoru.

koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem i bluzy w sam raz dla freelancerek:

i-look-better-online-koszulka-damskakawa-nie-pyta-kawa-rozumie-koszulka-damska-1

koszulki z nadrukiem

W sklepie Printlander możesz wybierać spośród setek wzorów koszulek z nadrukami, a także zaprojektować swój własny T-shirt, bluzę lub kubek. Możesz dobrać tło wedle upodobań. T-shirty wykonane są z wysokiej jakości bawełny z domieszką wiskozy. Od zakupów o wartości 200 zł otrzymasz darmową przesyłkę, może więc warto zaplanować większe zakupy dla bliskich, albo dokonać ich jeszcze dziś, korzystając z Black Friday i specjalnego 20% rabatu na koszulki?

Marta Szyszko

wpis we współpracy z https://www.printlander.pl/

Comments

comments