o nas

Lubię zdobywać wiedzę od specjalistów w swej dziedzinie, dlatego zapraszam pasjonatów do dzielenia się cennymi informacjami.

Marta Szyszko

IMGP7844

Copywriterka, redaktorka blogów Niedoskonała Mama, Kobieta w e-biznesie oraz Takeitizi.pl.

Przygodę z e-biznesem zaczęłam w 2012 roku, gdy założyłam pierwszy blog na bezpłatnej domenie. Wkrótce moja pasja do dzielenia się z Czytelniczkami macierzyńskimi rozterkami zaczęła przynosić dochody. Od września 2014 prowadzę firmę, pracuję zdalnie z domu, oferując copywriting i reklamy blogowe. Po latach pracy w domu przekonałam się, że spotkania z kobietami biznesu są źródłem niesamowitej wymiany energii i zawodowych inspiracji.

Anita Gadomska

Zakupowe Szaleństwo

Właścicielka www.ZakupoweSzalenstwo.pl, mama dwójki maluchów i żona jednego K. Od zawsze marzyła o pracowaniu na swój rachunek. Interesuje się e-handlem, szeroko rozumianym biznesem i od lat związana jest z tańcem.

Aleksandra Błaszczak

aleksandra błaszczak

Ukończyła studia na specjalizacji e-biznes na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od 2010 roku pracuje w firmie informatycznej zajmującej się tworzeniem i wdrażaniem dedykowanych sklepów internetowych i platform B2B. Jako dyrektor działu rozwiązań internetowych prowadzi kompleksowe wdrożenia (od analizy biznesowej po uruchomienie platformy u klienta). Poza e-biznesem pasjonuje się również gotowaniem. Uwielbia sztukę, naleśniki i czytanie dobrych książek, które wielokrotnie ją inspirują (w życiu osobistym jak i w pracy). Jej motto to “mówisz i masz”. Autorka bloga  zagadki-ebiznesu.pl

Agnieszka Siołek
1

Z zawodu logopeda, specjalista terapii pedagogicznej dzieci oraz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Pasjonatka odkrywania potencjału dzieci, młodzieży i dorosłych, a także twórczej pracy z głosem i tekstem. Zawzięcie pisze i prowadzi bloga. Współpracuje z KLM Magazyn. Lubi bawić się słowami i układać niestworzone historie. Kocha przyrodę, muzykę, podróże i czytanie książek po nocach.

Więcej na: www.pracowniaedukracji.plwww.logopeda.agnieszkasiolek.pl

Zbigniew Frączyk

Mecenas

Radca prawny z blisko 20-letnim stażem pracy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek rad nadzorczych spółek prawa handlowego; specjalista z zakresu prawa gospodarczego i kontraktów handlowych. Opiekun merytoryczny wydanego w styczniu 2014r. e-booka „Prawo Pracy dla rodziców”, właściciel Kancelarii Prawnej FRĄCZYK&PARTNERZY specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców www.fraczyk.com.pl. Prywatnie ojciec uroczych bliźniaczek i miłośnik aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Kasia Kowalska

Kasia-Kowalska

Niepoprawna marzycielka i romantyczka, kinomaniak, mól książkowy i meloman w jednym. Uzależniona od ładnej pogody, piwa i uśmiechu innych osób. Początkująca podróżniczka szukająca swojego miejsca na ziemi i ucząca się życia metodą prób i błędów. Lubi doswiadczać nowych rzeczy, które opisuje na blogu: https://whatamidoinggg.wordpress.com/