versum-horyzontalne

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Rozwiń działalność z platformą do zarządzania firmą

Polska branża hair & beauty jest przesycona. Na rynku mogą utrzymać się tylko najlepsze gabinety kosmetyczne, które wiedzą jak walczyć o klientów. Jak dobrze zarządzać firmą? W pozyskaniu i utrzymaniu usługobiorców, a także w zoptymalizowaniu wydatków oraz czasu pracy pomoże Versum. To program stworzony myślą o właścicielach i managerach firm z branży fryzjersko-kosmetycznej. Podpowiadamy, jak wykorzystać go do rozwoju biznesu.

 Dbaj o swoich klientów

 Czy wiesz, że utrzymanie klientów jest o wiele bardziej opłacalne od pozyskania nowych? Właśnie dlatego warto troszczyć się o stałych usługobiorców. Nie wystarczy jednak nagradzać ich lojalności okresowymi rabatami. Dobrze, aby czuli się naprawdę docenieni. Właśnie w tym pomoże Versum. Inteligentny terminarz programu pozwoli szybko prześledzić historię wizyt i zapoznać się z upodobaniami konkretnego klienta. Platforma umożliwia także łatwe wysyłanie SMS-ów i e-maili zachęcających do ponownego odwiedzenia gabinetu lub informujących o okresowych promocjach. Co ważne, kampanie marketingowe można skierować do wybranych osób, np. klientek, które skorzystały z oczyszczania twarzy (grono odbiorców można łatwo zawęzić w programie). Versum wyposażone jest też w funkcję, pozwalającą klientom na dokonywanie rezerwacji online.

 Monitoruj wydatki i przychody

 Właściciel lub manager gabinetu kosmetycznego powinien mieć stałą kontrolę nad stanem finansów firmy. Z Versum to naprawdę łatwe. Nie trzeba prowadzić już papierowej dokumentacji – Versum zapewnia wgląd do automatycznie generowanych raportów i statystyk (np. ewidencja zużycia materiałów), które pozwalają na szybką ocenę sytuacji salonu. Dzięki nim można w porę zauważyć kryzys i podjąć działania, które pozwolą go szybko zażegnać. Raporty można przejrzeć z poziomu platformy, eksportować do Excela lub wydrukować.

Kontroluj wydajność pracowników

 Z Versum rozliczanie pracowników nie stanowi już problemu. Platforma umożliwia łatwy wgląd w informacje o konkretnych członkach swojego zespołu. Dzięki nim szybko dowiesz się, ile godzin w gabinecie spędził konkretny pracownik oraz ile osób obsłużył. Korzystając z programu, nie tylko rzetelnie rozliczysz wypłatę, ale także sprawdzisz, którzy pracownicy cieszą się największą popularnością wśród klientów.

 Zmniejsz liczbę zabiegów, które nie odbyły się z winy klienta

 Zapominalscy klienci, którzy nie przychodzą na zarezerwowane zabiegi, są zmorą salonów kosmetycznych i przynoszą im starty. Z Versum możesz skutecznie obniżyć liczbę przegapionych wizyt. Jak to możliwe? Program pozwala na wysyłanie automatycznych przypomnień o zbliżających się wizytach. Są one dostarczane do klienta SMS-em lub mailem na 24 h przed zaplanowanym terminem. Co więcej, jeśli usługobiorca umówił się na zabieg przez Internet, może anulować rezerwację jednym kliknięciem. Jeśli to zrobi, zmiana zostanie błyskawicznie zsynchronizowana z wirtualnym terminarzem, a w „puste miejsce” będzie można umówić inną osobę.

Sprawdź nas na versum.pl!

rezerwacje online VERSUM

Wpis we współpracy z Versum

Comments

comments