domena eu

Jak przenieść biznes na wyższy poziom i wypromować swój biznes za granicą?

Jeżeli postawiłaś już pierwsze kroki w e-biznesie na polskim rynku, to z pewnością chodzi Ci teraz po głowie myśl o wypłynięciu na szersze, europejskie wody.

Przygotowując się do ekspansji musisz sobie zdać sprawę, że najczęściej pierwszym punktem kontaktu zagranicznego klienta z Twoją marką będzie domena internetowa. Stąd istotne jest, aby Twoja domena wzbudzała zaufanie.

Chcąc promować swój biznes na rynkach europejskich, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór domeny z rozszerzeniem .eu, gdyż dzięki tej jednej końcówce będziesz mogła promować swoją firmę na wszystkich rynkach europejskich. Końcówka .eu uwiarygadnia również Twoją działalność – jest to znak, że firmę obowiązuje prawo Unii Europejskiej, a zatem jest ona godna zaufania.

Aby promować domenę .eu wśród polskich przedsiębiorców takich jak Ty, Domeny.tv zorganizowało konkurs, w ramach którego zarejestrujesz domenę .EU za jedyne 7,90 zł netto (9,72 zł brutto z VAT) za pierwszy rok i otrzymasz atrakcyjne nagrody za zdobycie rynków europejskich.

Jak te rynki zdobyć? Wystarczy zarejestrować co najmniej jedną domenę .eu w Domeny.tv w okresie promocji, od 1 czerwca do 15 sierpnia 2016 roku, oraz rozwiązać quiz, w którym sprawdzisz swoją wiedzę o wybranych rynkach europejskich – w końcu znajomość rynków docelowych to podstawa!

W naszym konkursie możesz wygrać m.in. książkę „Go global” Krzysztofa Rybińskiego, w której autor prezentuje historie 11 polskich firm, którym udało się odnieść sukces na zagranicznych rynkach. Mamy nadzieję, że zmotywują Cię one do działania i wskażą możliwe kierunki rozwoju.

Na zwycięzców czekają też inne atrakcyjne nagrody, m.in. torby bawełniane, kubki, notesy magnetyczne, długopisy oraz książki, które będą nieocenionym źródłem wiedzy i pomogą w procesie ekspansji Twojej firmy:

  • “Biznes Ci ucieka” Marcina Osmana,
  • “Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu?” Fredrika Eklunda,
  • “Targuj się! Zen negocjacji” oraz “Efekt tygrysa – puść swoją osobistą markę w ruch!” Macieja Dutko (książki i audiobooki).

Przygotowaliśmy także specjalny bonus z okazji Dnia Przedsiębiorcy 21 czerwca – jeśli zarejestrujesz domenę .eu właśnie tego dnia, otrzymasz od nas dodatkowo kod rabatowy na darmowy serwer wirtualny Business w Mserwis.pl.

Przejdź na stronę konkursu, gdzie znajdziesz pełną listę nagród oraz sprawdzisz dostępność domeny .eu dla Twojego biznesu.

Do zobaczenia!

Comments

comments