publbox

PublBox –narzędzie do automatyzacji działań w mediach społecznościowych, z którym opracujesz skuteczną strategię

 Do tej pory wszystkie posty w mediach społecznościowych dodawałam ręcznie, co nie tylko pochłaniało dużo mojego czasu, ale też powoli zaczęło frustrować. Z pomocą przyszedł mi PublBox-rozwiązanie dla wszystkich, którzy działają w mediach społecznościowych, rozwijają tam swoje biznesy, blogi lub promują produkty. Dzięki temu narzędziu nie tylko automatyzujesz swoje działania, ale też opracowujesz strategię na podstawie algorytmu.

Choć podchodzę z rezerwą do nowych narzędzi, nie lubię się wdrażać, PublBox ma u mnie punkt za szybkie zakładanie konta, wystarczy zrobić to, klikając zaloguj przez Facebooka lub Google +. Potwierdzam, że nie jestem robotem i przechodzę do kalendarza. Tu niczego nie muszę się domyślać, ani szukać, user experience pokrywa się z wizją projektanta tego narzędzia.

Jak PublBox wesprze twoje działania w mediach społecznościowych?

Podoba mi się, że zanim zacznę planować posty w mediach społecznościowych, mam podać cel swoich działań. Czy będzie to wzrost rozpoznawalności, zbudowanie społeczności, a może zaangażowanie użytkowników. Cały program zwraca uwagę na różnorodność działań i sugeruje w jakich godzinach najlepiej publikować. Nie jest to więc zwykły kalendarz i planer postów. Za pośrednictwem PublBoxa są też dostępne szkolenia z zakresu social mediów. W Akademii możesz zgłębiać podstawy social mediów, strategię SMM i organizację pracy, tworzyć społeczności. To więc świetne narzędzie dla początkujących.

Jak konkretnie PublBox usprawnia twoje działania w social media?

  • Pomaga myśleć o swoich działaniach w SM strategicznie, a nie działać, jak ci się przypomni. W mediach społecznościowych ważna jest regularność i zaangażowanie, którymi zdobywamy zaufanie odbiorców, a Publbox nie tylko przypomni Ci, kiedy jest pora na kolejny post, ale też zasugeruje czas publikacji i proporcję treści wedle algorytmu. Koniec z działaniem na czuja, czas na odnoszenie się do efektów poprzednich działań.
  • PublBox wyposażony jest w edytor treści, możesz za jego pośrednictwem korzystać z tysięcy szablonów, stworzonych przez profesjonalnych projektantów. W dobie, gdy każdy korzysta z Canvy, nowe szablony pozwolą Ci się wyróżnić.

Grafiki można szybko dostosować, zmieniając tekst, mamy gotową czcionkę i propozycję tła, co znacznie skraca czas, porównując do działań w Canvie. Uwagę przykuwają szablony do akcji zniżkowych i promocyjnych oraz wyprzedaży. Są też ciekawe propozycje grafik konkursowych, grafik, dzięki którym zaangażujesz społeczność, wzywając do działania.  Z PublBox możesz aktywować Photo Konkurs, Zniżkę Grupową czy Kupon Rabatowy.

Posty możesz swobodnie edytować w Smart kalendarzu oraz planować posty w różnych formatach. Z PublBox możesz dodawać jeden post w różnych kanałach social media, umożliwia zatem crossposting. Koniec tracenia czasu na publikowanie grafiki w kilku różnych miejscach.

W jakich portalach społecznościowych możesz publikować posty z PublBox?

Narzędzie obsługuje m.in.:

  • Facebooka
  • Twittera
  • Instagrama
  • Pinterest
  • LikedIn
  • Youtube

Jest to narzędzie płatne (od 9 USD / miesiąc), ale można wypróbować je za darmo, tu https://publbox.com/pl/. Warto, choćby ze względu na zdobycie wiedzy (w jakich porach publikować) oraz dostęp do grafik. Dla każdego użytkownika Pro Publbox oferuje indywidualny menedżer oraz prezentację w Skype, która pozwala na szybkie zapoznanie się z usługą. PublBox zapewnia wsparcie 24/7.

Marta Szyszko

Wpis we współpracy z PublBox

Comments

comments