personalizacja wnętrz

Biuro pod palmami lub w centrum miasta jest bliżej, niż myślisz…

Twoim biurem często są kolana, fotel i wydzielony kawałek salonu. Być może najlepsze pomysły przychodzą ci do głowy w kuchni przy porannej kawie? Albo na balkonie czy w łóżku, w którym postanowiłaś zostać do południa. W każdym z tych przypadków możesz w prosty sposób znaleźć się w obłokach, na kojącej plaży, której widok chciałabyś zabrać ze sobą także na zimowe wieczory lub w minimalistycznym skandynawskim otoczeniu.

Takie możliwości daje ci Pixerstudio.com, z którym personalizacja wnętrz jest prosta, bezpieczna dla zdrowia i stosunkowo niedroga. Zamawiasz projekt, naklejasz fototapetę na powierzchni płaskiej – np. ścianie i cieszysz się wymarzonym biurem, które umili ci pracę i wywrze niezapomniane pierwsze wrażenie na klientach. Z przyjemnością zrobią tu sobie selfie i podzielą się efektem w mediach społecznościowych.

Którą fototapetę wybierasz do swojego biura?

Atmosfera miasta w twoim biurze

personalizacja wnętrz

Przyznam, że tętno miasta działa na mnie energetyzująco: ludzie spacerujący uliczkami, odgłosy, zapachy – w tym świeżo parzonej kawy – inspirują i motywują. A gdyby swoich klientów ugościć w pomieszczeniu, które wyzwala w nich podobne odczucia, a jednocześnie zapewnić przestrzeń, koncentrację bez typowych miejskich rozpraszaczy?

Sky is the limit

Lubię powtarzać sobie zdanie: sky is the limit. Będę o tym pamiętać w biurze, które pozwoli mi bezkarnie bujać w obłokach, ale tylko w zaszczytnym celu – by zaskoczyć klienta pomysłowością i kreatywnością. Oprócz błękitnego nieba…

personalizacja wnętrz

 Skandynawski minimalizm

A co powiesz na białe drewno, które możesz przykleić do ściany i zmienić na pastele, gdy najdzie cię ochota?

personalizacja wnętrz

Biel i pastele wyzwalające optymizm

Połączenie bieli, która korzystnie wpływa na zmysł intuicji – z ożywczą i rozweselającą mocą pasteli, zwiększy twoją produktywność i wyzwoli optymizm, nawet w obliczu porażek.

personalizacja wnętrz

Kojący powiew wakacji

Stąpając boso po rozgrzanym „cukrze pudrze” każdy czuje się bezpiecznie i na miejscu. Z rześką bryzą wywiewają zmartwienia i czarne scenariusze, jesteś królową życia. A gdyby namiastkę tej energii i pewności siebie zatrzymać przez okrągły rok?

personalizacja wnętrz

personalizacja wnętrz

Freelancer może pracować pod palmami

Kto bogatemu zabroni? Dzięki Pixer Studio nie musisz być bogata, by pracować w takim otoczeniu.

personalizacja wnętrz

Wyróżnij się albo zgiń. Ta zasada sprawdza się także podczas projektowania biura.

Marta Szyszko

Wpis powstał we współpracy z Pixerstudio.com

Comments

comments