laptop-2434393_1920

System FONDY – płatności elektroniczne w e-commerce

Prowadzenie sprzedaży w sieci wymaga posiadania odpowiednich rozwiązań, które pozwolą klientom na szybkie i wygodne płacenie za zamówione towary.

Wśród wielu dostępnych na rynku systemów swoją funkcjonalnością wyróżnia się system płatności FONDY. Czym się charakteryzuje? Sprawdźmy.

Korzystasz z CMS? FONDY to rozwiązanie dla ciebie

Jeśli prowadzisz sklep w oparciu o jeden z modułów CMS system płatności FONDY jest rozwiązaniem, które spełni twoje oczekiwania. Jest to bowiem system, który został wyposażony w 20 wtyczek działających z najpopularniejszymi CMSami. Dzięki temu wdrożenie płatności online zajmie naprawdę niewiele czasu.

f-3

Wygodne fakturowanie online

W dzisiejszych czasach bardzo wielu klientów prosi o wystawienie faktury na zakupione towary. FONDY to system płatności, który jest dostosowany do ich potrzeb. Dzięki niemu szybko i sprawnie wystawisz faktury. Nowoczesny system fakturowania online wymaga od ciebie jedynie wypełnienia krótkiego formularza.

f-mobile

Międzynarodowe rozwiązania

Prowadzisz sklep, którego klientami są nie tylko klienci z Polski? To nie problem. FONDY to system płatności, który obsługuje ponad 100 walut. Płacenie za twoje towary jest więc niezwykle proste dla każdego klienta. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jakie są to waluty oraz jakie karty i ePortfele mogą służyć do płacenia za towary w twoim sklepie odwiedź stronę www.fondy.eu. Znajdziesz tam wiele cennych informacji na ten temat.

fondy2

Co jeszcze oferuje system płatności FONDY?

Ten nowoczesny system to również wygodne płatności cykliczne, możliwość sterowania nim z poziomu urządzeń mobilnych, szczegółowe dane analityczne dotyczące transakcji, które są dostępne od ręki oraz wiele, wiele więcej.

Co więcej, ten nowoczesny system płatności to również bezpieczeństwo. Dzięki rozwiązaniom takim jak certyfikat SSL, protokół 3-D Secure czy system FondyAntifraud, który monitoruje transakcje, a dane twoich klientów są bezpieczne, podobnie jak przekazywane przez nich środki. Słowem, jest to rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Materiał partnera portalu

Comments

comments