blogowa pasja

Top 5 korzyści z bloga

Prowadzisz firmę, a może wykonujesz swoją pracę z pasją lub nie masz pracy? W każdym z tych przypadków prowadzenie bloga może przynieść ci wymierne korzyści, nie wspominając o satysfakcji. Dlaczego warto prowadzić blog?

PR

Potencjalny pracodawca, gdy zechce się czegoś o Tobie dowiedzieć, po prostu Cię wygoogluje. Jeśli trafi na zadbaną stronę, stanowiącą żywy dowód kreatywności i życiowej pasji, będzie o krok od nawiązania współpracy.

Nowi klienci

Jeśli oferujesz płatne usługi, blog będzie wspaniałym sposobem by je promować, a co za tym idzie trafić do coraz szerszej grupy odbiorców – czytaj klientów.

Zyski z reklam

Jeśli nie masz pracy, ale masz pasję, którą w interesujący sposób przedstawisz innym, będziesz mogła czerpać zyski z reklam, traktując je jako zastrzyk gotówki lub pełnowymiarowe zajęcie.

blogowa pasjaSpodziewaj się propozycji od agencji content marketingowych. Możesz też sprzedawać powierzchnię pod linki, recenzować produkty i usługi dla klientów indywidualnych.

Rozwój osobisty

Prowadząc blog poznajesz siebie, sprawdzasz na rynku e-commerce, zdobywasz doświadczenie jako copywriter, moderator strony oraz osoba do prowadzenia fanpage’a. To nowe punkty w twoim CV.

Nowe znajomości

Udzielanie się w mediach społecznościowych nieuchronnie prowadzi do poszerzania sieci kontaktów, które mogą cię zainspirować i prywatnie, i zawodowo. Za pośrednictwem niepozornych działań wirtualnych, odmieniasz codzienne życie.

Jak widzisz blogowanie daje spore pole do popisu, do rozwijania swoich kompetencji i czerpania coraz większych zysków tych finansowych, ale też prywatnych.

Marta Szyszko

Comments

comments