Wielki Zjazd Kobiet Sukcesu – fotorelacja

Konferencja prowadzona przez kobiety, które nie stosują wymówek, ale są żywym dowodem na to, ile można osiagnąć przez pół roku, rozbudza wyobraźnię.

Skoro inni mogą podążać za marzeniami, zarabiać i spełniać się w tym, co wywołuje uśmiech na ich twarzach, co widać po energii, gibkiej sylwetce i rozpromienionej buzi, to co powstrzymuje ciebie, mnie?

Czy to jest łatwe? Czy dzieje się za pstryknięciem palcami? Oczywiście, że nie!

Na konferencjach kobiet sukcesu możemy dowiedzieć się, jakie przeszkody piętrzyły się na ich drodze i jak cenią swoje błędy, które pozwoliły im przejść na poziom wyżej.

Co z tego, że mi nie wyszło? Jutro mogę spróbować od nowa!

Co z tego, że nie potrafię? Nauczę się!

Spore wrażenie wywarł na mnie wykład Ani Witowskiej (Kobiecy Punkt Widzenia). Dowiedziałam się, że nasz mózg zapamiętuje trzy ostatnie stany emocjonalne i produkuje adekwatne substancje chemiczne. Jeśli bombardujesz się myślami:

  • znowu mi nie wyszło
  • będę musiała zamknąć biznes
  • moje życie nie to pasmo niepowodzeń…

… mózg wypuszcza chemię, która sprawia, że życie dociska cię do parteru. Nie masz energii, obniża się wiara w siebie, psuje nastrój. Jest też dobra wiadomość. Jeśli zamieniasz te myśli na pozytywne:

  • tym razem się nie udało, ale nauczyłam się sporo po drodze
  • nawet jak będę musiała zamknąć biznes, spróbuję jeszcze raz i kolejny!
  • w moim życiu zdarzają się niepowodzenia, ponieważ mam odwagę próbować…

…poprawia się Twój nastrój, wzrasta wiara we własne możliwości, wraca energia, poczucie sprawczości. Na poniższym slajdzie znajdziesz spis pozytywnych myśli, którymi powinnaś karmić się jak najczęściej:

kobiety biznesu

Agnieszka Brytan-Jędrzejowska z firmy Atena Research przytoczyła przykład kobiety biznesu, która po 6 miesiącach od otworzenia firmy zgłosiła się do niej pełna wątpliwości, czy to ma sens, a może należy zamknąć firmę. Podczas gdy tak naprawdę jest dopiero na początku swojej drogi! Jeszcze nie zaczęła. Na rozwój biznesu pracuje się kilka lat, a raz opracowana strategia aktualna jest tylko przez chwilę, bo może zmienić się rynek, wzrosną oczekiwania klientów, zdezaktualizują się standardy działań, a w efekcie wyrośnie konkurencja, do której pójdzie nasz klient.

kobiety biznesu

kobiety biznesu

kawowy networking

konferencja kobiet biznesu

Niezależnie os tego, w jakim punkcie prowadzenia biznesu jesteś, tak naprawdę…

konferencja kobiet biznesu

Czy warto brać udział w konferencjach biznesowych?

Tak! Poszerzasz sieć kontaktów, zdobywasz wiedzę, która pozwoli ci wprowadzić konkretne rozwiązania w twoim biznesie: zlokalizować to, co nie działa, a potem to naprawić. Energia spełnionych kobiet i ich sukcesy zaostrzają Twój apetyt i sprawiają, że to, co wydawało się nieosiągalne, wymaga po prostu stworzenia planu działania i konsekwentnej pracy.

Bierzesz udział w konferencjach biznesowych? Jakie są Twoje odczucia?

Organizator wydarzenia:

akademia kobiet sukcesu

Comments

comments