Współpraca i reklama

Chcesz zamówić reklamę na blogu? Napisz na adres: m.szyszko@niedoskonalamama.pl

Blog kobietawe-biznesie.pl powstał w 2014 roku. Od tego czasu regularnie (minimum raz w tygodniu) dodaję nowe artykuły. Zaskoczyło mnie, jak szybko blog zyskał popularność i ilu przybywało fanów na Facebooku bez żadnej promocji.

Stworzyłam go, by dzielić się wiedzą zdobytą w copywritingu i zarabianiu na pierwszym blogu o tematyce parentingowej. Wiedzę z zakresu SEO zdobywałam w agencji reklamowej Performance Media. Moimi wartościami życiowymi są: rodzina, wolność w decydowaniu o sobie i niezależność. Szybko dodałam dwa do dwóch. Praca zdalna w roli freelancera pozwoliła mi pozostać w zgodzie z nimi.

Jestem dumna z kontaktów, jakie udało się nawiązać, przeczytasz u mnie wywiady z: Michałem Pasterskim, Pawłem Tkaczykiem, Joasią Glogazą, Kasią Pszonicką, Izabelą Makosz.

Artykuły dla moich klientów często pojawiają się organicznie na pierwszych stronach Google, jak wywiad z autorami aplikacji Draw.Chat

draw chat

Jak możemy współpracować?

Możesz zamówić u mnie tworzenie treści lub przesłać gotowy tekst do publikacji. Cena zależy od zakresu działań i mojego zaangażowania. Masz 3 opcje do wyboru:

  • publikację gotowego artykułu
  • zlecenie mi treści i publikację na blogu
  • działania w social media

Dodatkowo oferuję

Przykładowe kampanie:

  • artykuł sponsorowany dla domeny.tv. Wpis pojawił się na pierwszej stronie Google już następnego dnia po publikacji, na słowa kluczowe: „jaką domenę bloga wybrać?”
  • wywiad z Eweliną Kołodą-założycielką międzynarodowej agencji reklamowej-Nakatomi
  • wpis sponsorowany dla sklepu Sky-Shop, który jest najchętniej czytanym na moim blogu, pewnie dlatego, że uplasował się na pierwszej stronie Google na słowa kluczowe: „Jak założyć sklep internetowy”, choć publikowałam go w 2015 roku;

Mieszkam w Warszawie, tu mogę się zaangażować w event lub warsztaty wyjazdowe.

Wystawiam faktury.

Statystyki bloga Kobieta w e-biznesie.pl (listopad 2018)

kob stat

REKOMENDACJE

„Rekomenduję współpracę z Martą ze względu na jej profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość tekstów. Marta dysponuje lekkim piórem i mnóstwem dobrych pomysłów. Przy pracy zdalnej kontakt przebiega bardzo sprawnie.”

Maciej Partyka Maciej Partyka, współpracownik (czytaj: tu)

„Marta ma bardzo trafne spostrzeżenia i ciekawie pisze, a jej teksty cieszą się dużym zainteresowaniem naszych czytelniczek. Jest terminowa i profesjonalna. Polecam!”

Joanna GotfrydJoanna Gotfryd, współzałożycielka portalu Mamopracuj (czytaj: tu)

WYBRANI KLIENCI

marta szyszko portfoliosky shopfakturownia infolia logo_pixers_fb gandalfLOGO_PRACUJ_BASIC_onWHITE_RGBlogo-main pobraneverseodotpayBOŚselestotraffictrendsebiallegro Get Response

Chcesz zamówić tekst lub reklamę na blogu? Napisz do mnie: m.szyszko@niedoskonalamama.pl