copywriting

Współpraca i reklama

Tworzę treści na strony firm, artykuły na blogi i portale. Zaczynałam od prowadzenia bloga parentingowego, teraz łączę pasję ze spełnianiem oczekiwań moich klientów i wreszcie mogę położyć ją sobie na talerz. Dbam o widoczność tekstów w wyszukiwarkach, słowa kluczowe dobieram za pomocą narzędzia Google Adwords. Mam spore doświadczenie w pisaniu tekstów SEO i aktualną wiedzę na temat pozycjonowania, którą od lat zdobywam w agencji marketingowej Performance Media.

Copywriting dla ciebie

Szukam zleceń, które nie tylko będą okazją do zrobienia researchu na interesujący temat, ale przede wszystkim szansą na podzielenie się z czytelnikami cennym doświadczeniem. Nie powielam treści dostępnych w sieci, szukam u źródeł – w publikacjach polskich i zagranicznych.

Zwracam uwagę na przejrzystość, wnikliwość i dynamikę tekstu zgodnie z zasadą – content is the king. Od lania wody cierpnie mi skóra.

Ukończyłam pedagogikę, dlatego przygodę z copywritingiem zaczęłam od tematyki parentingowej, dziś piszę na różne tematy: począwszy od psychologicznych, przez zdrowotne, na prowadzeniu biznesu nie kończąc. Zobacz przykładowe realizacje w portfolio.

Reklamy na blogach kobiecych

Zaprezentuj swój produkt lub usługę czytelnikom moich blogów:

http://kobietawe-biznesie.pl/

http://niedoskonalamama.pl/

http://www.takeitizi.pl/

Jak to się zaczęło?

Kiedy kilka lat opublikowałam swój pierwszy wpis na blogu, nie podejrzewałam, że będzie to zalążek biznesu, a zarazem okazja do inspirującej współpracy z  markami: Nivea, Westwing Home & Living, 5-10-15 kids. Idę przez życie własną drogą, oddaję się pasji, która na równi z dochodami przynosi satysfakcję, wolność w decydowaniu o sobie i obietnicę nieustannego rozwoju.

W efekcie prowadzę biznes, dom i samochód, który raz kieruję do przedszkola i szkoły, a w wolnych chwilach w odmienne od codziennych pejzaże, które pomagają mi nabrać świeżej perspektywy, by wrócić do ulubionego fotela w rogu pokoju – z nową energią i pomysłami.

Rekomendacje

„Rekomenduję współpracę z Martą ze względu na jej profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość tekstów. Marta dysponuje lekkim piórem i mnóstwem dobrych pomysłów. Przy pracy zdalnej kontakt przebiega bardzo sprawnie.”

Maciej Partyka Maciej Partyka, współpracownik (czytaj: tu)

„Marta ma bardzo trafne spostrzeżenia i ciekawie pisze, a jej teksty cieszą się dużym zainteresowaniem naszych czytelniczek. Jest terminowa i profesjonalna. Polecam!”

Joanna GotfrydJoanna Gotfryd, współzałożycielka portalu Mamopracuj (czytaj: tu)

Wybrani Klienci:

logo-perfromance-media.130.48.s whitepress-logo logo fundacja Ekomini marta szyszko portfolioportfolio marta szyszkomarta szyszko portfoliomarta szyszko portfoliowcinajhomify

 

Chcesz zamówić tekst lub reklamę na blogu? Napisz do mnie: m.szyszko@niedoskonalamama.pl

Comments

comments