kraty i zawieszki

Jak wyeksponować towar w sklepie odzieżowym? Kraty i zawieszki to sprawdzone rozwiązanie

Wielu przedsiębiorców prowadzi jednocześnie sklepy stacjonarne i internetowe. Niezależnie od tego, czy twój lokal mieści się w mieszkaniu i ma skromny metraż czy w prestiżowej dzielnicy lub w galerii handlowej, zapewne zastanawiasz się, jak przechowywać i wyeksponować towar. Kraty i zawieszki pozwalają zachować porządek i ułatwiają zakup produktów, które klienci chcą obejrzeć z bliska, a nierzadko przymierzyć. 

Dlaczego warto zainstalować kraty i zawieszki w sklepie stacjonarnym?

Organizacja i porządek

Klienci są niecierpliwi, nie mają czasu przebierać towaru ułożonego na kupkę. Ponadto mogą wyjść z założenia, że nieposkładane produkty rzucone niedbale w koszach (np. ubrania, buty) są niższej jakości. Ciągle składanie ubrań na sklepowych półkach może być uciążliwe dla właściciela sklepu i personelu. O wiele lepszym, bo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, są kraty i zawieszki, na których można przyczepić elementy odzieży, takie jak czapki, obuwie sportowe, okulary. Dzięki temu towar jest odpowiednio wyeksponowany, klientowi może coś wpaść w oko, ponadto w sklepie panuje porządek.

kraty i zawieszki

Niska cena

W każdym biznesie mamy gorsze i lepsze miesiące. Każda zaoszczędzona kwota jest na wagę złota. Zamiast kupować drogie meble, które dodatkowo zajmują przestrzeń, warto wybrać kraty i zawieszki, które są tanie, praktyczne i mobilne. Możesz wybrać metalowe kraty, które mocuje się do ścian za pomocą uchwytów, a także mobilne stojaki-ekspozytory z pleksi.

kraty i zawieszki

Przechowywanie

Kraty i zawieszki możesz zainstalować zarówno w lokalu jak i na zapleczu, bo to praktyczny sposób na przechowywanie towaru. Dzięki odpowiedniej organizacji, nie będziesz w nieskończoność szukać czapki zamówionej przez klienta online, wszystko jest pod ręką.

kraty i zawieszki

Kraty wykonane są z drutu, możesz wybrać kolor biały, czarny, srebrny lub chromowany. Towar możesz przyczepić do krat przy pomocy różnych zawieszek. Jak jeszcze możesz przechowywać i eksponować towar? Przydadzą się:

kraty i zawieszki

  • wieszaki galanteryjne- do prezentacji odzieży
  • koszyki, w których pomieścisz piłki, skarpety, czapki
  • półki na obuwie, gdzie wyeksponujesz adidasy, klapki, trampki

Gdzie zamówisz kraty i zawieszki? Zajrzyj do sklepu ABM, którego tradycja sięga już 1991 roku. Skoro to rozwiązanie cieszy się powodzeniem od tylu dziesięcioleci, to znaczy, że coś w nim jest.

Marta Szyszko

wpis we współpracy ze sklepem ABM

Comments

comments