Wynajem samochodów

Decydując się na wynajem samochodu, na pewno chcesz mieć absolutną swobodę korzystania z niego. Nie wątpimy też, że interesuje się taka obsługa, która zagwarantuje ci bezpieczeństwo oraz wygodę. Dlatego też chcemy zaproponować ci takie rozwiązanie, które spełni nawet najbardziej wygórowane potrzeby.

Długoterminowy lub krótkoterminowy

Zacznijmy od tego, że wynajem samochodów może mieć różnorodne podłoże, a zatem może wiązać się z potrzebą wypożyczenia go zarówno na krótszy, jak i dłuższy okres czasu. Niezależnie jednak od tego, czy chcesz zaopatrzyć się w samochód na jeden lub dwa miesiące, czy też interesuje cię rozwiązanie na rok, czy nawet lata, powinieneś mieć swobodną możliwość decydowania o jego czasie. Dzięki temu uzyskasz dokładnie taką ofertę, która najbardziej ci odpowiada.

Wynajem samochodów długoterminowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby wyposażyć swoją firmę w atrakcyjną flotę bez zamrażania pieniędzy albo zaciągania poważnego kredytu na zakup pojazdów. To świetne rozwiązanie dla firm rozwijających się, które mają inne potrzeby niż inwestycja w auta. Z kolei krótko- czy średnioterminowy wynajem pojazdów to idealna propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który tylko tymczasowo chciałby poszerzyć swoją flotę.

Pełna obsługa floty

Najważniejsze w wynajmie aut jest ich przygotowanie oraz późniejsza obsługa, która sprawia, że możesz cieszyć się pełną swobodą i minimalizować niezbędne czynności, potrzebne do utrzymania samochodów w dobrym stanie. Jest to więc przede wszystkim pełen serwis, który powinien zostać zagwarantowany przez firmę wynajmującą pojazdy. W jego skład powinny wchodzić takie działania jak między innymi niezbędne kontrole i przeglądy, wymiana ogumienia (a także jego składowanie), czy też niezbędne naprawy pojazdów.

W ramach pełnej obsługi powinno znaleźć się oczywiście ubezpieczenie pojazdu wraz z usługą assistance, dającą pełną gwarancję bezpieczeństwa i pomocy, niezależnie od sytuacji na drodze. Niemniej ważna jest możliwość likwidacji szkód, powstałych na skutek kolizji drogowych.

Każde z tych działań powinno być także świadczone w usłudze door-to-door, która sprawia, że jako przedsiębiorca możesz w pełni skoncentrować się na swojej firmie, bez potrzeby angażowania się w działania na rzecz floty samochodów. Zaufani pracownicy firmy wynajmującej pojazdy odbiorą je od ciebie, zapewnią pełen serwis i przyprowadzą z niego, co oznacza, że ty sam nie poświęcisz ani jednej minuty na obsługę floty. To wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób.

Atrakcyjne stałe ceny

Ostatnia cecha wynajmu samochodów, która na pewno cię zadowoli i sprawi, że będziesz cieszył się ogromną swobodą korzystania z nich, to stało ceny. Niezależnie od tego, czy w danym miesiącu niezbędna jest naprawa, wymiana opon czy zwykłych przegląd, możesz liczyć zawsze na taką samą cenę wynajmu, jak w miesiącach bez takich dodatkowych potrzeb. Dzięki temu koszt utrzymania floty samochodów jest w pełni stały i nigdy cię nie zaskoczy. To z kolei zwiększa bezpieczeństwo i swobodę twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here