gadżety reklamowe

Gadżety z logo firmy są niepozornym, ale przy tym bardzo dobrym narzędziem reklamy. Można rozdawać je ludziom na przykład na dużych wydarzeniach, czy też targach. Najlepiej, by były to przedmioty, które będą często użytkowane przez potencjalnego klienta, który dzięki nim lepiej zapamięta nazwę firmy podczas codziennych czynności. Na rynku dostępnych jest wiele gadżetów, na które dodać można swoje logo, ten artykuł przybliży kilka, które szczególnie warto mieć na uwadze.

Długopisy

Długopisy reklamowe mające logo świetnie spełniają się w swojej funkcji. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że osoba po otrzymaniu długopisu, użyje go. Na co dzień potrzebują ich przede wszystkim studenci oraz uczniowie (swoją drogą często pożyczają je sobie nawzajem, co sprawia, że logo zostanie zobaczone przez jeszcze większą liczbę odbiorców), ale wykorzystają je także osoby starsze, na przykład w pracy, lub nawet w domu do zanotowania jakiejś informacji. Długopisy są więc powszechnie wykorzystywanymi przedmiotami i świetnie trafią do odbiorców z praktycznie każdej grupy wiekowej.

Kubki

Rozdawanie kubków z logo jest genialnym pomysłem. Każdy używa kubków i z pewnością każdy przyjmie dodatkowy do swojej kuchni. Są one idealne jako reklama szczególnie dlatego, że łączą się z codziennymi ludzkimi „rytuałami” takimi jak picie porannej kawy czy herbaty. Osoba widząca daną nazwę lub logo codziennie rano podczas spożywania swojego ulubionego napoju z pewnością szybko je zapamięta i być może będzie chętna, by skorzystać z oferowanych przez firmę z nimi kojarzoną. Minusem kubków jest jednak cena, która jest stosunkowo wysoka, kosztują one jednak więcej niż długopis czy smyczka

Powerbanki

Powerbanki to bardzo ciekawe gadżety, są one niezwykle przydatne i raczej mało kto odmówi otrzymania takiego urządzenia za darmo. Przydają się w podróży, ale także w nagłych sytuacjach, gdy trzeba szybko wyjść z domu, a bateria w telefonie pokazuje tylko kilka procent. W dzisiejszych czasach jest to rzecz bardzo przydatna, żeby nie powiedzieć – nawet niezbędna. Wadą tego rozwiązania jest oczywiście cena produkcji oraz mniejsza dostępność, ponieważ są to trochę rzadziej spotykane przedmioty reklamowe i mniej firm posiada je w swojej ofercie.

Otwieracze do butelek

Choć jest to trochę niekonwencjonalny przedmiot, to jednak nie da się ukryć – bardzo przydatny. Oczywiście skorzystają z niego nie tylko osoby spożywające alkohol, ponieważ za jego pomocą można otworzyć też niektóre soki lub inne napoje w szklanych butelkach. Sporą zaletą otwieraczy jest to, że zazwyczaj przypina się je do breloczka z kluczami i nosi zawsze przy sobie, co sprawia, że użytkownik często będzie widział logo firmy, dzięki czemu z pewnością zapadnie mu ono w pamięć.

Smycz na klucze

Podobnie jak poprzednią pozycje, ten gadżet zazwyczaj nosi się razem z kluczami, a więc ma się go przy sobie przez znaczną większość czasu. Taka smyczka jest bardzo praktyczna, ponieważ umożliwia zawieszenie kluczy na szyi, a także ułatwia ich zlokalizowanie w przypadku zgubienia, dlatego wiele osób zdecyduje się na jej częste używanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here